INFORMACJA DLA MOSTOWCÓW MIŁOŚNIKÓW DWÓCH KÓŁEK
3 czerwca 2022
Wycieczka techniczna w ramach Śląskiej Szkoły Mostowej
15 września 2022

6 edycja konkursu FOTO na najładniejsze zdjęcie mostu z wakacji

Zapraszamy do udziału w  6 edycji naszego Konkursu FOTO na najładniejsze zdjęcie mostu                     z wakacji, który odbędzie się na naszej stronie www.facebook.com/zmrpkatowice 

Dotychczasowe edycje KONKURSU cieszyły się bardzo dużym powodzeniem, o czym świadczą tysiące „lajków” pod konkursowymi zdjęciami mostów.

Zasady Konkursu są następujące:

  1. Zdjęcie powinno nawiązywać do konstrukcji mostowych, być wykonane osobiście i nie powinno być poddawane żadnej obróbce lub retuszowi (poza ewentualnym wykadrowaniem).
  2. Zdjęcia nie mogą zawierać informacji, które pozwalałyby na identyfikację autora zdjęcia oraz nie mogą zawierać treści reklamowych oraz takich, których publikacja byłaby niezgodna z regulaminem Facebook’a (np. uwaga na to, co może być na graffiti).
  3. Każdy może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć.
  4. Zdjęcia w dobrej rozdzielczości należy przesyłać poprzez wysłanie wiadomości na naszym profilu www.facebook.com/zmrpkatowice oraz na adres sekretarz@zmrpkatowice.pl 
  5. Publikacja zdjęć i głosowanie odbywać się będzie na naszym profilu.

W tej edycji konkursu już po raz szósty nagrodzimy kilka zdjęć.

Będą dwie nagrody główne, co oznacza, że nagrodzone zostaną dwa zdjęcia w następujących kategoriach:

1. Nagroda publiczności, czyli wygrywa zdjęcie, które otrzyma najwięcej polubień, czyli tzw.”lajków”. 

W przypadku „remisu” zrobimy dogrywkę.

2. Nagroda jury Konkursu. Z pośród wszystkich konkursowych zdjęć zostanie również nagrodzone jedno zdjęcie, które jest najładniejsze zdaniem jury. 

3. Ponieważ w poprzednich edycjach konkursu kilka zdjęć w głosowaniu publiczności miało podobną ilość „lajków” to nagrodzimy również zdjęcia z miejsca 2 i 3 w tej kategorii. 

Nagrodami w konkursie będą albumy i książki o tematyce mostowej oraz imienne dyplomy dla zwycięzców.

Szczegółowe informacje o nagrodach podamy w terminie późniejszym na naszym fanpage’u.

Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania. Autorzy zdjęć wyrażają zgodę na wykorzystanie zdjęć w materiałach przygotowywanych przez ZMRP Oddział Górnośląski. Zgłoszenie zdjęcia jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad. 

Konkurs jest oczywiście otwarty dla wszystkich sympatyków Związku Mostowców RP i dla każdego kto interesuje się tematyką mostów. Aby wziąć udział w konkursie trzeba tylko polubić „zalajkować” nasz fanpage. 

Ponieważ sezon wakacyjny i urlopowy już się praktycznie rozpoczął, róbcie ładne zdjęcia mostów zarówno tych naszych polskich, jak i zagranicznych i przesyłajcie do nas.

Na Wasze zdjęcia czekamy do północy 4 września 2022.

Głosowanie rozpocznie się po wakacjach 11 września w samo południe i zakończy się 25 września o tej samej porze.

Udostępniajcie to wydarzenie swoim znajomym, a jesteśmy przekonani, że pobijemy rekord ilości ładnych i ciekawych zdjęć mostów z poprzedniej edycji.

Śledźcie naszą stronę  www.facebook.com/zmrpkatowice , będziemy tam na bieżąco publikować aktualne informacje na temat KONKURSU.