Odwołanie Krajowego Walnego Zebrania Delegatów
22 marca 2020
Świętujemy 28 urodziny Oddziału Górnośląskiego ZMRP
29 kwietnia 2020

Życzenia Wielkanocne

Drogie Koleżanki i Koledzy!
W imieniu Zarządu naszego Górnośląskiego Oddziału Związku Mostowców Rzeczypospolitej pragnę wszystkim Wam życzyć zdrowych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. 

Napisałem o nadziei, która przecież tak bardzo przenika czas właśnie tych świąt. Czas Wielkiego Zwycięstwa po wcześniejszych chwilach lęku, wątpliwości i ogromnego cierpienia. Niech więc tegoroczne Święta Wielkanocne, być może spędzone bez naszych najbliższych, będą przepełnione właśnie nadzieją i spokojem. Niech będą również zdrowe i bezpieczne. Bądźmy dla siebie wsparciem i podporą. Zaufajmy Temu, co znowu budzi całą się przyrodę do życia. Tak i my na pewno wkrótce powstaniemy. Wyjdziemy z naszych domów i wrócimy do normalności. Ale zapewne bogatsi już o nowe doświadczenia i siły do przekształcania siebie oraz naszego otoczenia.

Przewodniczący Oddziału Górnośląskiego ZMRP
Marek Salamak

P.S. Niestety musimy przełożyć nasze obchody Dnia Mostowca, które wypadają 18 maja oraz cykliczny Piknik Mostowca. Taką decyzję podjąłem również i to ponad miesiąc temu, z planowanym na początek maja infraBIM www.infrabim.pl. Dlatego zapraszam do śledzenia naszej strony internetowej www.zmrpkatowice.pl oraz profilu http://www.facebook.com/zmrpkatowice.