WYNIKI 5 EDYCJI KONKURSU FOTO NA NAJŁADNIEJSZE ZDJECIE MOSTU Z WAKACJI
22 października 2021
KOLEJNY SUKCES NASZEGO KOLEGI W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ ŚLĄSKĄ OKRĘGOWĄ IZBĘ INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA
30 listopada 2021

WYBORY W ŚLĄSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBIE INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Informujemy, że w tym roku w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa odbywają się wybory delegatów, którzy później wybiorą nowe władze w swoich okręgach oraz centrali.

Wybory rozpoczyna również nasza Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, która tradycyjnie już podzielona jest na 7 obwodów: 

Obwód nr 1 – Bielsko-Biała,

Obwód nr 2 – Częstochowa,

Obwód nr 3 – Gliwice,

Obwód nr 4 – Katowice,

Obwód nr 5 – Katowice,

Obwód nr 6 – Rybnik,

Obwód nr 7 – Sosnowiec, 

Do udziału w zebraniach wyborczych oraz do kandydowania na delegata uprawniony jest każdy pełnoprawny członek Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Bardzo ważne jest, aby skład zarządu tej organizacji był różnorodny i znaleźli się w nim również mostowcy. Dlatego też wzorem poprzednich wyborów Oddział Górnośląski Związku Mostowców RP będzie wystawiał swoich kandydatów na delegatów we wszystkich obwodach wyborczych.

W ubiegłej kadencji 8 członków naszego oddziału zostało delegatami. Spróbujmy poprawić ten wynik                      w obecnych wyborach. 

Zachęcamy do udziału w zebraniach i do poparcia wszystkich naszych mostowych kandydatów, bo tylko poprzez swoich delegatów możemy mieć realny wpływ na działanie naszej Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Obwód nr 1 w Bielsku-Białej jako pierwszy będzie przeprowadzał wybory, które odbędą się już w najbliższą sobotę tj. 6.11.2021 o godz. 9.00.

Wszystkie informacje dotyczące wyborów znajdują się na stronie ŚlOIIB http://slk.piib.org.pl 

Liczymy na Wasz niezawodny udział w zebraniach wyborczych!

W załączeniu opublikowany przez ŚlOIIB „Harmonogram spotkań wyborczych na kadencję 2022-2026”