Realizacje
28 czerwca 2016
Biuletyn ZMRP
22 sierpnia 2016

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Na naszym fanpage www.facebook.com/zmrpkatowice rusza pierwsza edycja Konkursu fotograficznego autorstwa kol. Piotra Wyrwasa na najładniejsze zdjęcie mostu z wakacji. Wszystkie informacje dotyczące konkursu będą na bieżąco publikowane na naszym koncie na Facebook’u.

facebook

kliknij w logo

Zasady nowego konkursu są następujące:

Zdjęcie powinno nawiązywać do konstrukcji mostowych, być wykonane osobiście i nie powinno być poddawane żadnej obróbce lub retuszowi (poza ewentualnym wykadrowaniem).

Oczywiście zdjęcia nie mogą zawierać informacji, które pozwalałyby na identyfikację autora zdjęcia oraz nie mogą zawierać treści reklamowych, oraz takich których publikacja byłaby niezgodna z regulaminem Facebook’a (np. uwaga na to, co może być na graffiti).

Każdy może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Zdjęcia należy przesyłać poprzez nasz profil (przez opcję Wiadomość). Publikacja zdjęć i głosowanie odbywać się będzie na naszym profilu. Wygrywa zdjęcie, które otrzyma najwięcej lajków. W przypadku „remisu” zrobimy dogrywkę. 

Zwycięzca wyraża zgodę na publikację imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania. Autorzy zdjęć wyrażają zgodę na wykorzystanie zdjęć w materiałach przygotowywanych przez ZMRP oddział Górnośląski. Zgłoszenie zdjęcia będzie równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Konkurs jest oczywiście otwarty dla wszystkich sympatyków Związku Mostowców RP, wystarczy zalajkować nasz profil.

Na Wasze zdjęcia czekamy do 20 sierpnia. Głosowanie rozpocznie się w ostatnim tygodniu wakacji.

Nagrodą w konkursie będzie piękny album mostowy zatytułowany „Najpiękniejsze mosty świata” autorstwa Tadeusza Irteńskiego. Ponadto zwycięzca konkursu otrzyma okolicznościowy dyplom.

Zapraszamy do zabawy i udziału w konkursie.