NOWE WŁADZE ODDZIAŁU GÓRNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU MOSTOWCÓW RP WYBRANE
31 stycznia 2024
Z ŻYCIA ODDZIAŁU GÓRNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU MOSTOWCÓW RP 
21 lutego 2024

TAK ZAGRALIŚMY W 32 FINALE WOŚP

Już po raz ósmy mostowcy z Oddziału Górnośląskiego Związku Mostowców RP, poprzez organizację aukcji charytatywnych  wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Hasło przewodnie tej jakże ważnej tegorocznej zbiórki, to „PŁUCA PO PANDEMII. GRAMY DLA DZIECI I DOROSŁYCH” 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach zorganizowanych 11 aukcji mostowych na rzecz 32 FINAŁU WOŚP zebraliśmy drugą co do wielkości kwotę w naszym dotychczasowym graniu            z orkiestrą w wysokości 3400 ZŁ. co przyjęliśmy z wielką satysfakcją. 

Na tę kwotę składa się wartość końcowa wszystkich aukcji oraz kwoty wpłacone na koszty wysyłki wylicytowanych przedmiotów, ponieważ podjęliśmy decyzję, że Oddział Górnośląski ZMRP również  w tym roku pokryje koszty wysłania do zwycięzców aukcji wylicytowanych przedmiotów.

Duża kwota zebrana w naszym ósmym graniu dla WOŚP, to zasługa ludzi o wielkim sercu, w tym również wielu mostowców i członków ZMRP, którzy wzięli udział w naszych licytacjach.

Już od ośmiu lat na naszych charytatywnych aukcjach wystawiamy przedmioty bezpośrednio związane z działalnością Związku Mostowców RP oraz najogólniej rzecz ujmując z mostami.

Prowadzona akcja oprócz zbiórki pieniędzy w szczytnym celu, jest również bardzo dobrą okazją do promocji naszej organizacji i tego czym się na co dzień zajmujemy dla szerokiego grona odbiorców.

A w ramach naszego dotychczasowego grania zebraliśmy już dla WOŚP 24 800 ZŁ.

Poniżej prezentujemy Wam nasze aukcyjne perełki, które zarobiły najwięcej dla WOŚP:

1. SREBRNA MONETA 1$ BRISBANE – STORY BRIDGE – została wylicytowana za  kwotę 1026 ZŁ. 

2. ZŁOTY MEDAL XX-LECIE ZMRP – został wylicytowany za 820 ZŁ. 

3. SREBRNY MEDAL XX-LECIE ZMRP – został wylicytowany za 625 ZŁ.

4. KRONIKA 25-LECIA ZMRP Z DEDYKACJĄ AUTORA – została wylicytowana za 335 ZŁ.

5. OBRAZ Z MOSTEM BROOKLYN BRIDGE – został wylicytowany za kwotę 128 ZŁ. 

Wszystkie pozostałe nasze aukcje dopełniły uzyskaną ostatecznie kwotę.

Ponieważ  wygrywający w naszych aukcjach opłacili w ekspresowym zakupione rzeczy, to pragniemy poinformować, że i my działamy ekspresowo w temacie wysyłki. Część wylicytowanych przedmiotów trafiło już do nowych właścicieli, a pozostałe są w drodze. 

WSZYSTKIM OSOBOM O WIELKIM SERCU WPIERAJĄCYM OD 8 LAT NASZĄ AKCJĘ, ORAZ  BIORĄCYM UDZIAŁ W LICYTACJACH WYSTAWIONYCH PRZEDMIOTÓW  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  ZA WSPÓLNE GRANIE NA RZECZ 32 FINAŁU WOŚP. 

I pamiętajcie, że mostowcy to specjaliści od pomagania, w szczególności w przekraczaniu wszelkiego rodzaju przeszkód takich jak rzeki, góry, doliny, a nawet morza i będziemy tak nadal działać do końca świata i o jeden dzień dłużej…

A JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WAS NA WSPÓLNE GRANIE MOSTOWCÓW Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W RAMACH 33 FINAŁU.  BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.