„Projektowanie mostów według Eurokodów” pod redakcją Tomasza Siwowskiego
19 kwietnia 2016
24 urodziny Oddziału Górnośląskiego
28 kwietnia 2016

PIKNIK MOSTOWCÓW 2016

Drogie Koleżanki i Koledzy!

W imieniu Zarządu Górnośląskiego Oddziału Związku Mostowców RP zapraszam serdecznie wszystkich członków i sympatyków na trzecie spotkanie techniczne z cyklu Piknik Mostowców.

Odbędzie się ono w tym samym miejscu, co zawsze, czyli w gospodzie U Wrochema w Tarnowskich Górach, ul. Pyskowicka 39, w piątek 20 maja 2016 r.  (godz. 17:00). Mam nadzieję, że frekwencja będzie jeszcze większa niż poprzednio.

Udział członków, którzy mają uregulowane składki jest bezpłatny. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem imienia i nazwiska uczestnika (ważne dla celów organizacyjnych) przesłane do mnie na adres przewodniczacy @ zmrpkatowice.pl lub do kol. Grzegorza Kopcia na adres sekretarz @ zmrpkatowice.pl
Osoby spoza Związku zainteresowane udziałem w Pikniku proszę również o kontakt na powyższe adresy mailowe.

Piknik zaczniemy od kilku prezentacji o charakterze szkoleniowym, aby później wspólnie świętować obchodzony 18 maja Dzień Mostowca. Poniżej znajdziecie Państwo  zaproszenie ze wstępnym programem spotkania. Aktualności można śledzić na naszej stronie www.zmrpkatowice.pl i na http://www.facebook.com/zmrpkatowice.

Pozdrawiam,
Marek Salamak
Przewodniczący ZMRP O/Górnośląski