Życzenia Przewodniczącego Oddziału na Dzień Mostowca
17 maja 2023
UDANY PIKNIK MOSTOWCÓW Z OKAZJI DNIA MOSTOWCA 2023
19 czerwca 2023

Kolejny Piknik Mostowców już 16 czerwca kompleksie Sztygarka w Chorzowie

Drogie Koleżanki i Koledzy!

W imieniu Zarządu Górnośląskiego Oddziału Związku Mostowców RP zapraszam serdecznie wszystkich członków i sympatyków na tradycyjny Piknik Mostowców. Odbędzie się on w kompleksie Sztygarka https://sztygarka.pl/ (Chorzów, ul. Skargi 41). Zapraszam w piątek 16 czerwca 2023 r. o godz. 17:00.

Jeśli chcecie tam trafić prosto z pracy, to lokal będzie dla nas przygotowany już od g. 16:00. Poniżej jest mapka pokazująca lokalizację.

Udział członków, którzy mają uregulowane składki jest bezpłatny. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa z podaniem imienia i nazwiska uczestnika (ważne ze względów organizacyjnych). Informacje te proszę przesłać do mnie na adres przewodniczacy@zmrpkatowice.pl lub do kol. Grzegorza Kopcia na adres sekretarz@zmrpkatowice.pl. Osoby spoza Związku zainteresowane udziałem w Pikniku proszę również o kontakt na powyższe adresy mailowe. Koszt udziału wynosi 200 zł + VAT. Będzie wystawiony stosowny rachunek potwierdzający wpłatę.

Ten Piknik Mostowca będzie też okazją do wręczenia tegorocznej statuetki Górnośląski Laur Mostowy. Liczymy na obecność naszego laureata. Ponieważ będzie to tuż przed sezonem wakacyjnym, to pewnie nikt nie będzie chciał już żadnej szkoły. Nawet mostowej. Dlatego podczas pikniku nie będzie już części szkoleniowej. Po prostu spotkajmy się i cieszmy się swoją obecnością z możliwością bezpośredniego kontaktu. Oprócz tego witać będziemy nowych członków i wręczymy związkowe znaczki. Poniżej jest bardzo prosty harmonogram naszego pikniku.

16:00 Sala gotowa na przyjęcie gości z napojami i przekąskami

17:00 Obiad w formie ciepłego bufetu

19:00 Wręczenie Górnośląskiego Lauru Mostowego

19:15 Przywitanie nowych członków i wręczenia znaczków

19:30 Poczęstunek w formie zimnego bufetu

22:00 Zakończenie pikniku

Jednocześnie pragnę podziękować za wsparcie tegorocznego Pikniku Mostowców spółce PRIMOST Południe z Będzina.

Cieszymy się, że przedstawiciele spółki będą w tym dniu świętować razem z nami.

Pozdrowienia i do zobaczenia
Marek Salamak
Przewodniczący Oddziału Górnośląskiego
Związku Mostowców RP