PLAN DZIAŁAŃ ODDZIAŁU GÓRNOŚLĄSKIEGO ZMRP NA ROK 2022
19 stycznia 2022
TAK ZAGRALIŚMY DLA 30 FINAŁU WOŚP 
8 lutego 2022

ODDZIAŁ GÓRNOŚLĄSKI ZWIĄZKU MOSTOWCÓW RP SZÓSTY RAZ GRA DLA WOŚP 

Oddział Górnośląski ZMRP już po raz szósty wpiera, tym razem „30 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY” poprzez wystawienie do sprzedaży na aukcjach internetowych różnych przedmiotów związanych z naszą codzienną działalnością. Prowadzona akcja jest okazją do promocji ZMRP, w tym naszego oddziału oraz do zainteresowania naszą działalnością związkową szerszego grona odbiorców, nie tylko mostowców. 

Przy tej okazji chcielibyśmy zauważyć, że w roku bieżącym również nasz Oddział Górnośląski będzie świętował swoje 30-lecie. Nie trudno zauważyć, że te dwa jakże różne wydarzenia, mają jeden wspólny mianownik. Z okazji 30 finału WOŚP wystawiliśmy 18 charytatywnych aukcji, na których będzie można kupić przedmioty związane z ZMRP i w szerszym pojęciu z mostami.

W tym roku hitami naszych aukcji będą:

1. Unikatowy złoty medal wybity z okazji „XX-lecia ZMRP”. Medal pochodzi z serii próbnej wybitej w ilości zaledwie 10 szt. (medale te nie trafiły do członków ZMRP) Można powiedzieć, że jest to nasza aukcyjna „perełka”. 

2. Książka „BIM W CYKLU ŻYCIA MOSTÓW” z imienną dedykacją dla zwycięzcy aukcji od autora prof. Marka Salamaka, naszego przewodniczącego. 

3. Kronika 25-lecia ZMRP wraz z dedykacją. Zwycięzca aukcji otrzyma imienną dedykację od autora kroniki kol. Stanisława Łukasika. 

4. Srebrna moneta próby 999 o nominale 1 AUD przedstawiająca most STORY BRIDGE w Brisbane + certyfikat autentyczności. 

5. Album „INWETYCJE DROGOWE 1998-2023” ODDZIAŁ GDDKIA W KATOWICACH”. Album nie do kupienia na wolnym rynku. 

6. Zestaw gadżetów ZMRP – długopis i smycz z konferencji infraMOST oraz znaczki członkowskie ZMRP i ŚlOIIB.

7. Okolicznościowa moneta 5 zł. wybita z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy powinien mieć taką pamiątkową monetę. 

8. Okolicznościowa srebrna moneta 10 zł. oraz moneta 2zł. wybite z okazji 20-lecia WOŚP.

9. Okolicznościowa srebrna moneta 10 zł oraz moneta 2 zł. wybite z okazji EURO 2012.

10. Na innych aukcjach między innymi ciekawe albumy o tematyce mostowej oraz różne monety.

Każda osoba wygrywająca naszą aukcję oprócz wylicytowanego przedmiotu otrzyma również nasz  specjalny certyfikat, potwierdzający wsparcie 30 finału WOŚP poprzez aukcje organizowane przez Oddział Górnośląski Związku Mostowców RP.

 

Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje internetowe na stronie http://allegro.pl , gdzie wystawiamy aukcje pod nazwą ZMRP_KATOWICE oraz do wzięcia w nich udziału.  

Poniżej podajmy bezpośredni link do wszystkich naszych aukcji:

https://allegro.pl/uzytkownik/ZMRP_KATOWICE  

W ubiegłym roku dzięki ofiarności kupujących, głównie mostowców z ZMRP udało się wesprzeć WOŚP kwotą 2110 zł.

Pokażmy ile nas jest i nie żałujmy grosza, bo pieniądze idą na szczytny cel. Pobijmy zeszłoroczny rekord. 

Szczegółowe informacje na temat przebiegu naszej związkowej akcji będzie można na bieżąco śledzić na naszym fanpage’u  www.facebook.com/zmrpkatowice 

UWAGA! 

W tym roku po raz drugi można przyłączyć do naszej związkowej akcji wystawiając indywidualnie aukcje z przedmiotami związanymi z ZMRP lub szeroko pojętymi mostami. Wystawiając taką aukcję prosimy aby zamieścić w opisie hasztag #gramzZMRP_KATOWICE 

Po zakończeniu wszystkich aukcji łatwiej nam będzie zsumować zebrane na rzecz WOŚP środki. 

Kończąc chcielibyśmy również bardzo prosić o rozpowszechnienie informacji o naszych aukcjach wśród swoich znajomych, co z pewnością przełoży się na uzyskanie lepszego wyniku.