Plan działań O. Górnośląskiego Związku Mostowców RP na 2023
30 stycznia 2023
Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
4 kwietnia 2023

MOSTOWY FINAŁ WOŚP Z REKORDOWĄ KWOTĄ 4200 ZŁ

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach zorganizowanych 16 aukcji mostowych na rzecz 31 FINAŁU WOŚP zebraliśmy rekordową kwotę w naszym dotychczasowym graniu z orkiestrą w wysokości 4200 ZŁ. co przyjęliśmy z wielką satysfakcją. 

Na tę kwotę składa się wartość końcowa wszystkich aukcji oraz kwoty wpłacone na koszty wysyłki wylicytowanych przedmiotów, ponieważ to ZMRP również w tym roku pokryje koszty wysłania do zwycięzców aukcji wylicytowanych przedmiotów.

Ta rekordowa kwota zebrana w naszym siódmym graniu dla WOŚP, to duża zasługa ludzi o wielkim sercu, w tym również wielu mostowców i członków ZMRP, którzy licytowali przedmioty wystawione na naszych aukcjach.

Już od siedmiu lat na naszych charytatywnych aukcjach wystawiamy przedmioty bezpośrednio związane z działalnością Związku Mostowców RP oraz najogólniej rzecz ujmując po prostu z mostami.

Prowadzona akcja oprócz zbiórki pieniędzy w szczytnym celu, jest również dobrą okazją do promocji naszej organizacji i tego czym się na co dzień zajmujemy.

A w ramach wszystkich dotychczasowych finałów mostowcy zebrali dla WOŚP 21 405 ZŁ.

Poniżej prezentujemy Wam nasze aukcyjne perełki, które najwięcej zarobiły dla WOŚP:

1. SREBRNA MONETA 1$ BRISBANE – STORY BRIDGE – została wylicytowana za  kwotę 936 ZŁ. 

2. OBRAZ Z MOSTEM  – został wylicytowany za kwotę 810 ZŁ. 

3. ZŁOTY MEDAL XX-LECIE ZMRP – został wylicytowany za 609 ZŁ. 

4. ALBUM ŚLĄSKIE MOSTY – został wylicytowany za 360 ZŁ.

5. ALBUM BRÜCKEN – BRIDGES CHRISTIAN MEN  został wylicytowany za 355 ZŁ. 

Również wszystkie pozostałe nasze aukcje sporo zarobiły w tym roku dla orkiestry.

Ponieważ wszyscy wygrywający w naszych aukcjach opłacili w ekspresowym tempie wygrane aukcje, to pragniemy poinformować, że i my działamy ekspresowo w temacie wysyłki. Część wylicytowanych przedmiotów trafiło już do nowych właścicieli, a pozostałe są w drodze. 

WSZYSTKIM OSOBOM O WIELKIM SERCU WPIERAJĄCYM NASZĄ AKCJĘ, ORAZ  BIORĄCYM UDZIAŁ W LICYTACJACH WYSTAWIONYCH PRZEDMIOTÓW  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  ZA WSPÓLNE GRANIE NA RZECZ 31 FINAŁU WOŚP. 

Mostowcy to specjaliści od pomagania, szczególnie w przekraczaniu wszelkiego rodzaju przeszkód i będziemy tak nadal działać do końca świata i o jeden dzień dłużej…

A JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WAS NA WSPÓLNE GRANIE MOSTOWCÓW Z WOŚP W RAMACH 32 FINAŁU.  BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.