SUKCES NASZEGO KOLEGI W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM 
24 stycznia 2024
NOWE WŁADZE ODDZIAŁU GÓRNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU MOSTOWCÓW RP WYBRANE
31 stycznia 2024

MOSTOWCY GRAJĄ DLA WOŚP PO RAZ ÓSMY 

Oddział Górnośląski Związku Mostowców RP już po raz ósmy wpiera, tym razem „32 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY” poprzez wystawienie do sprzedaży na aukcjach internetowych różnych przedmiotów związanych z naszą codzienną działalnością. 

Prowadzona akcja jest okazją do promocji ZMRP, w tym naszego oddziału oraz do zainteresowania naszą działalnością związkową szerszego grona odbiorców, nie tylko mostowców. Przy tej okazji chcielibyśmy zauważyć, że w roku bieżącym również nasz Oddział Górnośląski będzie świętował swoje 32-lecie. Nie trudno zauważyć, że te dwa jakże różne wydarzenia, mają jeden wspólny mianownik. 

Z okazji 32 finału WOŚP wystawiliśmy 11charytatywnych aukcji, na których będzie można kupić przedmioty związane z ZMRP i w szerszym pojęciu z mostami.

W tym roku hitami naszych aukcji będą:

1.Unikatowy złoty medal wybity z okazji „XX-lecia ZMRP”. Medal pochodzi z serii próbnej wybitej w ilości zaledwie 10 szt. (medale te nie trafiły do członków ZMRP) Można powiedzieć, że jest to nasza aukcyjna „perełka”.

 

2.Srebrny medal wybity z okazji „XX-lecia ZMRP”. Takie medale dostali zasłużeni członkowie ZMRP. Medal został przekazany na aukcję przez kolegów z Oddziału Zachodniopomorskiego ZMRP.

3.Obraz z mostem Brooklyn Bridge w Nowym Jorku, przekazany na aukcję przez naszego sekretarza kol. Grzegorz Kopcia.

4.Kronika 25-lecia ZMRP wraz z dedykacją. Zwycięzca aukcji otrzyma imienną dedykację od autora kroniki kol. Stanisława Łukasika. 

5.Srebrna moneta próby 999 o nominale 1 AUD przedstawiająca most STORY BRIDGE w Brisbane + certyfikat autentyczności, przekazana na aukcję przez naszego sekretarza kol. Grzegorza Kopcia. 

6.Super album „CUDA TECHNIKI – SKARBY CYWILIZACJI”. Album prezentuje wiele ciekawych mostów z całego świata.

7.Super album „CUDA TECHNIKI – FASCYNUJĄCE DZIEŁA INŻYNIERII”. W albumie można podziwiać również znane mosty z całego świata.

8.Zestaw muzyczny – Płyta LIRYKA POLSKA + Śpiewnik Pieśni Patriotycznych, które zostały wydane dzięki działalności Oddziału Małopolskiego ZMRP, przekazany na aukcję przez kol. Stanisława Łukasika.

9.Okolicznościowa moneta 5 zł. wybita z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy powinien mieć taką pamiątkową monetę.

 

10.Okolicznościowa moneta 5zł. wybita z okazji 25-lat wolności. 

11.Sztywna podkładka z klipsem formatu A4, na której znajdują się z obu stron obowiązujące znaki drogowe.

Każda osoba wygrywająca naszą aukcję oprócz wylicytowanego przedmiotu otrzyma również nasz specjalny certyfikat, potwierdzający wsparcie 32 finału WOŚP poprzez aukcje organizowane przez Oddział Górnośląski Związku Mostowców RP.

Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje internetowe na stronie http://allegro.pl , gdzie wystawiamy aukcje pod nazwą ZMRP_KATOWICE oraz do wzięcia w nich udziału. 

Poniżej podajmy bezpośredni link do wszystkich naszych aukcji:

https://allegro.pl/uzytkownik/ZMRP_KATOWICE 

W ubiegłym roku dzięki ofiarności kupujących, głównie mostowców z ZMRP udało się wesprzeć WOŚP kwotą 4200zł.

Pokażmy ile nas jest i nie żałujmy grosza, bo pieniądze idą na szczytny cel. Pobijmy zeszłoroczny rekord. 

Szczegółowe informacje na temat przebiegu naszej związkowej akcji będzie można na bieżąco śledzić na naszym fanpage’u Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Górnośląski.

UWAGA. 

W tym roku po raz kolejny można przyłączyć się do naszej związkowej akcji wystawiając indywidualnie aukcje z przedmiotami związanymi z ZMRP lub szeroko pojętymi mostami. Wystawiając taką aukcję prosimy aby zamieścić w opisie hasztag #gramzZMRP_KATOWICE 

Po zakończeniu wszystkich aukcji łatwiej nam będzie zsumować zebrane na rzecz WOŚP środki. 

Kończąc chcielibyśmy również bardzo prosić o rozpowszechnienie informacji o naszych aukcjach wśród swoich znajomych, co z pewnością przełoży się na uzyskanie lepszego wyniku.

SIEMA

#zmrpkatowice #zmrp #gramzZMRP_KATOWICE