ŚLĄSKA SZKOŁA MOSTOWA NA ZAKOPIANCE
26 października 2019
XIII Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna Przepusty i Przejścia dla Zwierząt, Kraków 10-12.XII. 2019
29 października 2019

SUKCES NASZEGO KOLEGI W KONKURSIE FOTO ORGANIZOWANYM PRZEZ ŚLĄSKĄ OKRĘGOWĄ IZBĘ INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz związkowy kolega ARKADIUSZ PALKA został laureatem konkursu fotograficznego pod nazwą „Fotografujemy budownictwo – 2019”, który jest cyklicznie organizowany przez  Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. 

W kategorii „Budynki, budowle, budowy ze świata” I miejsce zajęło zdjęcie zatytułowane „Noc w Lizbonie”, przedstawiające most Vasco da Gama.

Ponadto jury konkursu postanowiło wyróżnić jeszcze jedno z przesłanych zdjęć zatytułowane „Zamek zdobyty”, przedstawiające zamek w Ogrodzieńcu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. Brawo.

Cieszy fakt, że coraz częściej mosty są nagradzane na różnych konkursach fotograficznych. Mamy się czym pochwalić, nie tylko mostami ze świata, ale również tymi z kraju i regionu.

Zachęcamy wszystkich do fotografowania naszych ciekawych mostów i wysyłania zdjęć na konkursy.

Jednocześnie przypominamy, że ZMRP organizuje dla swoich członków konkurs fotograficzny imienia Andrzeja Niemierki na fotografie obiektów mostowych w Polsce. Najlepsze zdjęcia trafiają do naszego związkowego kalendarza ZMRP.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie http://www.zmrp.pl/konkurs.html

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem ZMRP, a chcesz wystartować w konkursie, po prostu zapisz się on-line http://zmrpkatowice.pl/dolacz-do-nas/  

W przyszłym roku odbędzie się również kolejna edycja konkursu foto organizowanego przez Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.  Podajemy wam link do strony, na której już niedługo powinny się pojawić oficjalne wyniki tegorocznego konkursu  https://slk.piib.org.pl/index.php/konkursy-i-zawody